плащане 0 0.00

0-Продукти
Данък 0.00
Обща сума 0.00
Контролер PS5 с 4 Переключаемыми бутони | Оригиналния контролер PS5 (Тъмно черен)

Контролер PS5 с 4 Переключаемыми бутони | Оригиналния контролер PS5 (Тъмно черен)

BGN 30.48
 

Налично за поръчка
Наличност

Контролер Playstation 5 с 4 сменяеми бутони на задния панел и текстурирани гумирани дръжкаКрайно лявата страна (страна на L1 / L2) сега е бутон X, при преместване надясно - триъгълна бутон, на следващия - на квадратен бутон, а най-отдалечената страна (страна R1 / R2) - бутон O. Можете да промените това, ако искате, или мога да променя това за вас, просто ми пишете (може да се препрограмира на всички бутони освен бутон L3 / R3 / Тъчпада / Share / Options / PS).За да превключите на работа на задните бутони, просто включване на контролера, включване на задния панел, натиснете и задръжте бутона, докато не светне червеният индикатор, задръжте натиснат един клавиш и правото на бутона, докато на таблото не замигает червено, а след това отново задръжте лентата за себе си, докато червеният индикатор не угасне и не всичко ще е готово.Аз публикуване или в същия или на следващия работен ден!Аз свържа този продукт с някой от другите ми обяви, за да получите отстъпката, просто попитайте!Продуктът не се предлага с търговците на полето.Не се колебайте да задавате въпроси!линк към видео за това как да прехвърлите остриета : https : //youtube.

Всичко за продукта

Избор на купувачи